top of page

Group

Public·7 members
Jack Edwards
Jack Edwards

Symulator Polowania TOP


Rywalizuj już teraz! Mistrzostwa i turnieje myśliwskie Pokonaj swoich przeciwników w rankingach i zostań najlepszym myśliwym na świecie! Wild Hunt jest jedyną gra myśliwską z mistrzostwami i turniejami myśliwskimi. Doskonal swoje umiejętności myśliwskie do perfekcji i zmierz się z innymi myśliwymi w naszym trybie PvP i pokaż kto jest mistrzem polowania na zwierzynę! Niech zwycięży najlepszy strzelec!
Symulator polowaniaWybieraj spomiędzy karabinów myśliwskich, strzelb lub pokaż swoje umiejętności strzeleckie używając kuszy myśliwskiej i ulepszaj swoją broń regularnie. Niezależnie czy wolisz użyć klasycznego łuku czy strzelby, w Wild Hunt możesz znaleźć broń która będzie doskonale odpowiadać twoim potrzebom! Najlepszy darmowy sprzęt sprawi, że zostaniesz dominującym drapieżnikiem polowania!


The Hunter to realistyczny, sieciowysymulator polowania, za który odpowiada doświadczonyproducent Avalanche Studios, znany między innymi z serii JustCause. Trafiamy tu do wirtualnego świata, wypełnionego masąrealistycznie zachowujących się zwierząt, na które polujemy przyużyciu specjalistycznego sprzętu. Wydany w 2009 roku, jest ciąglerozwijany o nową zawartość: wyposażenie, broń, zwierzynę i opcję.Duży nacisk został postawiony na aspekt społecznościowy - konkursy,eventy i wspólne polowania. Gra została udostępniona w modelufree-to-play, co oznacza, że grać można za darmo, lecz oferowanebędą dodatkowe udogodnienia za dobrowolną opłatą.


Twórcy ciagle rozwijając tytuł umieścili w grze już 44 gatunkizwierząt, jakie gracze mogą złowić. Są tu niedźwiedzie (takie jakbaribal, niedźwiedź brunatny, czy nawet polarny), jeleniowate (łoś,wapiti, sarna, mulak, renifer), mniejsza zwierzyna (lis polarny,zając amerykański, królik, czy kojot), a także ptactwo (indyk,bażant, kaczka krzyżówka, bernikla kanadyjska, krakwa, rożeniec,brązówka). To tylko przykłady, do upolowania jest też chociażby...kangur. Stworzenia w the Hunter zachowują się realistycznie, copogłębia immersję. Doświadczony gracz może odblokować możliwość naprzykład zgadywania wagi okazu na podstawie jego śladów.


Rozgrywka odbywa się w otwartym świecie, w jednym z 11dostepnych do zwiedzenia rezerwatów. Pełne detali tereny łowieckie,różnią sią między sobą klimatem i mają zaimplementowany cykl dnia inocy a także dynamicznie zmieniające się warunki pogodowe. Napolowania wybierać się można drużyną liczącą maksymalnie ośmiuczłonków. Podczas gry w The Hunter, postać gracza rozwija swojeumiejętności, zdobywa trofea i współzawodniczy z innymiużytkownikami w zawodach, a także zdobywa trofea i odblokowujeosiągnięcia.


Hunting Clash to symulator polowania, który nie szkodzi przedstawicielom światowej fauny, ale pozwala ćwiczyć celowanie i zbierać trofea. Odblokuj lokacje, otwierając karty przynęt, które są domem dla cennych zwierząt. Ulepsz swoją broń za pieniądze, które zarobisz, aby wziąć udział w zawodach PvP z profesjonalnymi graczami o tytuł najlepszego strzelca na równej stopie.


dwa bardzo duże, świetnie przygotowane tereny łowieckiekompleksowa mapa, na którą niczym detektyw nanosimy kolejne informacje o zwierzętachfajna balistykaduża satysfakcja z tropienia i polowaniasystem trofeów jako całośćbardzo fajnie oddane i dokładnie opisane efekty strzału z rentgenowskim kill camemnienarzucające się misje i wolne polowanie w jednymrozsądnie dobrane kwoty zakupu sprzętu i brak mikropłatnościogólnie: udźwiękowienie i grafika


Wild Hunt to trójwymiarowy symulator myśliwego, który dostępny jest bezpłatnie z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej. Olbrzymim atutem gry jest prosta mechanika oraz dopracowana oprawa graficzna.


W trakcie rozgrywki wcielamy się w myśliwego, którego zadaniem jest upolowanie jak największych okazów różnych zwierząt. Wild Hunt oferuje całkiem spory wachlarz różnych gatunków zwierząt do upolowania - kaczki, jelenie, lisy, dziki, żubry czy niedźwiedzie. Zwierzęta te dostępne są w różnych lokacjach, a tych również nie brakuje. Do dyspozycji gracza oddano Alaskę, Kanadę, Stany Zjednoczone czy nawet Polskę.


Biorąc udział w polowaniach zyskujemy punkty doświadczenia oraz wirtualne pieniądze. Te ostatnie posłużyć mogą nam do ulepszenia posiadanej broni lub zakupu nowej, ułatwiającej polowanie. Podczas zabawy przyjdzie nam się posługiwać pistoletem, łukiem czy kuszą.


Wild Hunt pozwala nam na polowania w trybie zabawy. Jednak bardziej ekscytujące wydaje się wykonywanie zadań dziennych oraz udział w turniejach czy mistrzostwach. Nie zabrakło również trybu PvP do rywalizacji z graczami z całego świata.


Od dawna pojawiały się plotki, według których theHunter: Call of the Wild zmierza na konsole, ale dopiero dzisiaj otrzymaliśmy potwierdzenie. Gracze mogą szykować się na najbardziej rozbudowany i wyjątkowo realistyczny symulator polowania.


theHunter: Call of the Wild to symulator polowania przygotowany przez studio Expansive Worlds. Jest to kontynuacja rozwijanego od 2009 roku theHunter. W produkcji gracz mierzy się z dziką zwierzyną w bardzo realistycznych warunkach.


Pod względem rozgrywki theHunter: Call of the Wild to najbardziej dokładny i wyjątkowo rozbudowany symulator polowania, w którym gracz obserwuje wydarzenia z pierwszej osoby. Autorzy przygotowali wielką mapę mierzącą prawie 130 km kwadratowych i podczas rozgrywki zadaniem śmiałka jest wykonywanie różnych zadań polegających głównie na zabijaniu wybranych zwierząt.


theHunter: Call of the Wild to symulator polowania, będący kontynuacją wydanego w 2009 roku theHunter. W odróżnieniu od poprzedniej odsłony, ta część nie została oparta na modelu biznesowym free-to-play. Zamiast tego deweloperzy ze studia Expansive Worlds udostępnili ją jako klasyczną, płatną grę.


Czym jest dokładnie omawiany tytuł? To symulator polowania z widokiem pierwszej osoby i z wielkim otwartym światem. Wykonujemy różnego rodzaju misje z możliwością trybu sieciowej współpracy czy rywalizacji. Gra stawia na realizm, gdzie flora i fauna została wiernie odwzorowana. Doświadczymy polowań w dzień jak i w nocy wraz ze zmieniającymi się warunkami atmosferycznymi.


Gra powinna przypaść do gustu miłośnikom myślistwa i polowań na niedźwiedzie, jelenie czy nawet żubry. Ten zaawansowany symulator posiada już 7 milionów zarejestrowanych graczy na platformie Windows. Konkretna data premiery nie jest dokładnie znana oprócz tego, że pojawi się jeszcze w tym roku.


Grupa Ten Square Games jest producentem gier mobilnych w modelu free-to-play. Posiada studia we Wrocławiu, Warszawie, Berlinie i Bukareszcie, a także studio zależne Rortos w Weronie. Ma również pakiet mniejszościowy w krakowskim studio Gamesture. W portfolio grupy znajdują się m.in. "Fishing Clash" - jeden z najpopularniejszych na świecie symulatorów wędkarstwa 3D, "Hunting Clash" - realistyczny symulator polowania, a także "Airline Commander" - jeden z najbardziej rozpoznawalnych symulator lotów. Spółka zadebiutowała na GPW w maju 2018 r.


Way of the Hunter to specyficzna produkcja. Jeśli graliście wcześniej w symulatory myśliwego, wiecie, czego się spodziewać. Prawie każdy z nich z nich wymaga od nas dużo cierpliwości, każdy potrafi ukoić zszargane nerwy, każdy daje nie lada satysfakcję, gdy w końcu uda nam się ustrzelić jakąś zwierzyną. Nie inaczej jest z Way of the Hunter.


Way of the Hunter pozwala nam przenieść się na dwa obszary łowieckie - pierwszy osadzono w Ameryce Północnej, a drugi w Europie. Plansze są ogromne (na szczęście do poruszania się po nich wykorzystujemy samochód) i choć zieją pustką (nie liczcie na osobiste spotkania z NPC-ami), nie brakuje na nich okazji do polowania. A to jest celem samym w sobie. Gra koncentruje się na strzelaniu do jak najrzadszych zwierząt, a następnie sprzedawaniu ich bądź wywieszaniu jako eksponatów w naszym drewnianym domku. Chatka służy nam także jako baza wypadowa, w której przygotowujemy się do kolejnych wypadów. Poza swobodnymi łowami czekają nas także zadania do wykonania.


Autorzy potraktowali strzelanie bardzo poważnie. O Way of the Hunter śmiało można mówić per symulator. Gra posiada złożone i realistyczne mechanizmy związane z balistyką czy postrzałami. Zanim zaczniecie strzelać do żywych celów, polecam poćwiczyć na strzelnicy, bo to wcale nie takie łatwe, jak może się wydawać. To nie Call of Duty. Każdy strzał musi być pod wieloma względami dopracowany, jeśli ma trafić tam, gdzie chcemy. Po pociągnięciu za cyngiel oglądamy lot pocisku w tzw. trybie rentgenowskim, podobnie jak na przykład w Sniper Elite. Powiem tak - bywa widowiskowo. A na koniec gra pokazuje nam takie szczegóły, jak straty w tuszy zwierzęcia czy obrażenia po kawitacji od postrzału. Symulator pełną gębą. Nie muszę chyba dodawać, że z czasem wydajemy zarobione pieniądze na coraz lepszy sprzęt do polowania. System progresji zachęca do dalszej zabawy.


Jednak poza paroma wadami Way of the Hunter to przedni symulator myśliwego, który może śmiało konkurować z the Hunter: Call of the Wild. Jeśli lubicie tego rodzaju gry albo zwyczajnie marzycie o relaksującej rozrywce z wirtualną bronią w dłoniach, koniecznie pomyślcie nad zakupem.


Darmowe pobieranie Sniper Hunt 3D-Deer Hunting Mod + Hack dla Androida APK i iPhone'a IOS IPA. (Rozmiar: ) - Wersja 1.0.0. Wydano dnia . Przez PL.VNMOD.NET. Najlepszy symulator polowania HD! Ekscytująca gra FPS na polowanie na jelenie. Dołącz teraz!. Opracowany przez NS Game Studio HK. Wymagania dotyczące systemu operacyjnego 5.1. Dla młodzieży. 041b061a72


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

 • Mbareche Hamza
  Mbareche Hamza
 • Love
  Love
 • info.tvactivatecode
  info.tvactivatecode
 • Лучший Выбор
  Лучший Выбор
 • Jack Edwards
  Jack Edwards
bottom of page